صفحه اصلي > نحوه تهيه پوستر

 احتراما ضمن تشكر از ارسال مقاله ارزشمند شما كه كميته علمي همايش آنرا به عنوان پوستر پذيرفته است توجه شما را به نکات زير جلب مينمايييم:

 1. شماره مقاله جهت نصب پوستر الزامي است.
 2. زبان ارائه مقالات و پوستر به زبان فارسي مي باشد لذا خواهشمند است در صورت ارسال مقاله به زبان انگليسي در قسمت ويرايش مقاله اطلاعات فارسي مقاله را وارد نماييد.
 3. لطفا نمونه فرمت پوستر را که در سايت  (انتهاي همين صفحه) قرار داده شده است  را دانلود نموو پوستر خود را ا در ابعاد 60 *80 سانتي متر به صورت افقي و به زبان فارسي تهيه نماييد..
 4. از پذيرفتن پوسترهايي که در ابعاد تعيين نشده باشند معذوريم.
 5.  مسئوليت نصب و برداشتن پوستر در زمان و محل مورد نظر به عهده ارائه دهنده مقاله مي باشد و دبيرخانه مسئوليتي در قبال نگهداري پوستر ها پس از زمان معين ندارد.
 6. گواهي ارائه پوستر در سامانه آموزش مداوم ثبت خواهد شد لطفا در صورتيکه تا کنون در  سامانه عضو نشده ايد به آدرس ircme.ir مراجعه و در آن عضو شويد. 
 7.  صدور گواهي امتياز ارائه مقاله به صورت پوستر فقط براي ارائه دهنده مقاله که ثبت نام قطعي را همراه با واريز وجه ثبت نام انجام داده اند امکان پذير مي باشد. حضور ارائه دهنده مقاله  در زمان پذيرايي در کنار پوستر نصب شده در زمان و محل تعيين شده جهت پاسخگويي به سوالات احتمالي توصيه مي گردد.
 8. در صورت تمايل نويسندگان ديگر جهت دريافت گواهي ارائه مقاله، اين امر پس از ثبت نام و واريز وجه ثبت نام و درخواست کتبي با درج ID مقاله، تاريخ ارائه و نام نويسنده موردنظر امکان پذير مي باشد.نظر به نياز به بررسي مقالات پيش از صدور گواهي، در صورت نياز به دريافت گواهي کتبي در روز کنگره درخواست فوق الذکر حداکثر تا تاريخ 98/09/01 بايد به آدرس ايميل دبيرخانه به نشاني  info@obesitycongress2019.ir ارسال شده باشد.
 9.  مسئوليت اطلاع رساني به نويسندگان ديگر مقاله به عهده نويسنده مسئول مي باشد.
 10. جهت اطلاع از ميزان وجه ثبت نام اينجا کليک کنيد.

   پيرو تماس تلفني از دبيرخانه کنگره در خصوص پذيرفته شدن خلاصه مقاله جنابعالي به صورت پوستر و فارسي بودن مجموعه خلاصه مقالات اگر زبان مقاله شما انگليسي مي باشد حتما تا تاريخ 98/08/17 نسبت به ويرايش مقاله خود در سايت و اضافه نمودن نسخه فارسي اقدام و فرمت پيش نمايش خلاصه مقاله را با توجه به محل کار، تعداد و ترتيب نويسندگان تاييد فرماييد.

  خواهشمند است متن ايميل پذيرفته شدن مقاله به صورت پوستر را چاپ كرده و در زمان كنگره هنگام نصب پوستر به همراه داشته باشيد. در صورت نياز به کسب اطلاعات بيشتر با تلفن دبيرخانه به شماره هاي (7- 66565795) 021 تماس بگيريد


دانلود نمونه پوستر